(ВИДЕО) „Тиквеш“ дома ќе игра со „Кожув“
17-08-2018 СПОРТ

 

Утре стартуваат второлигашките возбудувања. Фудбалерите на Тиквеш во Кавадарци утре од 17 часот го пречекуваат тимот на Кожув.

 

М.В

 Share

Додади коментар