(ВИДЕО) кк „ФЕНИ“ подготвен за новата сезона - утре игра со „Пелистер“
05-10-2018 СПОРТ

 

 

Стартува кошаркарското првенство. Фени утре ќе биде гостин на Пелистер во нашата сала „Јасмин“.

 

М.В

 Share

Додади коментар