Физички напад во Кавадарци
 
Вчера во 17.00 часот во Полициската станица Кавадарци А.Ј.(44) пријавила дека околу 07.30 часот на ул.„Браќа Хаџи – Тефови“ била физички нападната од непознато лице. Се работи на расчистување на случајот - информираат од СВР Велес


Share

Додади коментар