Грабеж во продавница во Кавадарци

 

Синоќа околу 3 часот во Кавадарци е ограбена продавницата „Афтерлајф“во Кавадарци.

 

Според информациите од сопствениците биле украдени маици, блузони и патики.

 

Случајот е пријавен во полиција, истрагата е во тек.



Share

Додади коментар