(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ неможе да реализира ни еден отпочнат проект од ВМРО-ДПМНЕ, а не па да почне нови
17-01-2020 РЕГИОН

ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци денеска на прес конференција ја обвини власта за слаба реализација на капитални проекти и за спората изградба на патот Градско - Прилеп...

 

 

 Додади коментар