Пронајдено починато лице кај „Прждевски споменик“

Утрово во 05,40час. во Полициска станица Неготино пријавено е дека на патниот правец Демир Капија- Неготино, во близина на  м.в. „Прждевски Споменик“ пронајдено е починато лице.

 

Во моментов се врши увид на лице место. - информира портпаролот на СВР Велес, Анита Стојковска.Share

Додади коментар